ÚNOR

29.02.2012 23:59
5.

Obě družstva naplno bodovala: "A" si i v sedmi hráčích dokázalo poradit s Vlašimí "B" 4,5 - 3,5 a "C" vydřelo nejtěsnější výhru nad Sedlčanama "B" 3 - 2. -ph-

7.

Konečně jsou známy propozice 58. ročníku Open Tatry. JEDEME! a zúčastníme se také NIKI Open v Náchodě! -kr-

11.

Dan Vasilev vyhrál 6. turnaj Regionální žákovské ligy v Neveklově!!! Výborně zahráli i bráchové Vašákové, kteří skončili na 5. a 6. místě! (výsledky) -ph-

12.

"B" udělalo nutný krok k případnému celkovému vítězství v Regionálním přeboru. Porazilo svého pronásledovatele - družstvo Říčany "E" 5,5 - 2,5. -ph-

14.

Na "Valentýna" padl rekord v návštěvnosti našeho webu - dosáhli jsme magické hranice 100 přístupů za den. -ph-

18.

4. ročník zimního turnaje v Pravoníně jsme si užili! Na první šachovnici získal Petr 5,5 bodů, Ondra 3 body a Kryštof 2 body. Na druhé šachovnici získal Martin 5 bodů, Kristýna 1,5 bodu a p. Pařízek 1 bod. Výsledky. Článek o turnaji připravuje Kristýna. -ph-

19.

Aktuálně ze soutěží družstev: "A" podlehlo Sendražicícím 3,5 - 4,5 a "C" pouze remizovalo se Stříbrnou Skalicí 2,5 - 2,5. -ph-

20.

V Týneckých listech č. 1/2012 na str. 22-24 vyšly články o šachovém dění TJ Jawa Brodce v roce 2011. -kr-

26.

Béčko si přivezlo "střítežskou šišku" 1,5 : 6,5 a boj o 1. místo se mění na boj o 2. místo v RPA. -kr-