Open Říčany

04.09.2015 23:19

Již po třinácté se staly Říčany v posledním prázdninovém týdnu hostiteli šachového openu, který se hraje také jako přebor Středočeského kraje v praktickém šachu. I letos jsme zde měli své zástupce Jiřího Feierfeila, Davida Zvolenského a Vojtu Dudka, kteří si zahráli turnaj B.

 

Jiří Feierfeil se v posledních letech snaží účastí v turnaji B dosáhnout na finanční odměnu. To se mu letos podařilo i přesto, že byl B turnaj i díky zápisu na FIDE elo letos silněji obsazen. Jiří sice musel v průběhu turnaje skousnout prohru s vlašimským talentem Kubou Vojtou (1628), ale nepolevil. Následně prohrál až v posledním kole s celkovým vítězem a za třetí místo bral příjemných 1500 Kč.

David Zvolenský narazil již v prvním kole na silnou Martinu Tajovskou (1790) a nadějně rozehranou partii bohužel nedotáhl a prohrál. Postupně se tak musel průběžným pořadím prokousávat ze zadních pozic a nemohl tak nabrat tolik zkušeností ze soubojů se silnými hráči. Jeho postup vzhůru zbrzdilo několik remíz, takže turnaj zakončil na solidním 24. místě a bude mu připsáno mezinárodní FIDE elo 1567.

Vojta Dudek vstoupil do turnaje velmi dobře, když první porážku zaznamenal až v pátém kole. Pak bohužel následovala řada neúspěšných partii a Vojta se tak výrazněji ve výsledkové listině neblýskl. Přesto je ale výkonnostní růst našeho hráče obdivuhodný. Výkon v turnaji 1404 dává zapomenout na platné národní elo 1230 a zápis na FIDE ohodnotil Vojtu na rovných 1470 elo bodů, které by mu měly být následně připsány i na elo národní.

Konečné výsledky - Stránky turnaje

- Karel Jukl -

—————

Zpět


Diskusní téma: Open Říčany

Datum: 20.02.2024

Vložil: PerryLam

Titulek: Hello, Kiddishop

Hello from Kiddishop.

—————

Datum: 19.02.2024

Vložil: NerryEleta

Titulek: Hello, Happykiddi

Hello from Happykiddi.

—————

Datum: 15.02.2024

Vložil: LarryEleta

Titulek: Hello, Sporthappy

Hello from Sporthappy.

—————

Datum: 14.02.2024

Vložil: Wlasowrox

Titulek: Воскресенский завод лазерной обработки

Воскресенский завод лазерной обработки металла
предлагает услуги лазерной резки листов металла, труб, уголков, швеллеров,
на самом современном оборудовании

сайт vz-lom.ru

почта - info@vz-lom.ru

телефон для связи +79233283477

—————

Datum: 13.02.2024

Vložil: kupitstab_orEa

Titulek: купить стабилизатор напряжения

Лучший способ защитить вашу электронику от повреждений – использовать стабилизатор напряжения
Стабилизаторы напряжения электромеханические [url=kupit-stabilizator-napryazheniya.ru/stabilizatoryi-napryajeniya-elektromehanicheskie]Стабилизаторы напряжения электромеханические[/url] .

—————

Datum: 13.02.2024

Vložil: DanielJicky

Titulek: Каким образом прорисовать лимон рисуем красками масломЖивопись лимона акварелью — занимательный творческий процесс, который дает возможность вам нарисовать насыщенное и реальное изображение этого ароматного фрукта. Начните с подбора ярких и насыщенных цветов масла для формирования живой палитры. Нанесите легкий контур лимона на холст, используя мел или тонкую кисть. Помните, что лимон обладает плавной поверхностью, поэтому важно использовать краски с хорошей текучестью и налегке создавать мягкие переходы между оттенками.

Продолжайте добавлять детали, такие как тени и отражения, чтобы придать вашему рисунку глубину и естественность. Варьируйте насыщенность цветов, чтобы подчеркнуть особенности лимона, такие как кислотный вкус и свет. Не забывайте о фоновой поверхности - он может быть неопределенным или подражать окружение, например, светло-зеленую растительность или деревянное основание. Экспериментируйте с различными приемами и наслаждайтесь процессом создания своего образа лимона на холсте.

—————

Datum: 11.02.2024

Vložil: virtual local numbers

Titulek: tub Ovarm

Let's talk.

—————

Datum: 09.02.2024

Vložil: XRumer23beins

Titulek: Test, just a XRumer 23 StrongAI test..

Hello!

This post was created with XRumer 23 StrongAI.

Good luck :)

—————

Datum: 08.02.2024

Vložil: RobertNeage

Titulek: Unveiling Bohemia: The Hidden Market of the Dark Web

onion darknet Bohemia
The Buyers of Bohemia Market: A Demographic Analysis
Unveiling Bohemia: The Hidden Market of the Dark Web
Bohemia Darknet Market is one of the most famous and popular markets on the Darknet. It is secure with a wide range of products and a huge user environment. In this article, we'll look at what makes Bohemia Darknet Market so attractive and what you need to know about it before using it.
[b]Bohemiamarket io[/b]

—————

Datum: 07.02.2024

Vložil: virtual numbers

Titulek: phifs Churi

Earlier I thought differently, I thank for the help in this question.

—————