Open Říčany

04.09.2015 23:19

Již po třinácté se staly Říčany v posledním prázdninovém týdnu hostiteli šachového openu, který se hraje také jako přebor Středočeského kraje v praktickém šachu. I letos jsme zde měli své zástupce Jiřího Feierfeila, Davida Zvolenského a Vojtu Dudka, kteří si zahráli turnaj B.

 

Jiří Feierfeil se v posledních letech snaží účastí v turnaji B dosáhnout na finanční odměnu. To se mu letos podařilo i přesto, že byl B turnaj i díky zápisu na FIDE elo letos silněji obsazen. Jiří sice musel v průběhu turnaje skousnout prohru s vlašimským talentem Kubou Vojtou (1628), ale nepolevil. Následně prohrál až v posledním kole s celkovým vítězem a za třetí místo bral příjemných 1500 Kč.

David Zvolenský narazil již v prvním kole na silnou Martinu Tajovskou (1790) a nadějně rozehranou partii bohužel nedotáhl a prohrál. Postupně se tak musel průběžným pořadím prokousávat ze zadních pozic a nemohl tak nabrat tolik zkušeností ze soubojů se silnými hráči. Jeho postup vzhůru zbrzdilo několik remíz, takže turnaj zakončil na solidním 24. místě a bude mu připsáno mezinárodní FIDE elo 1567.

Vojta Dudek vstoupil do turnaje velmi dobře, když první porážku zaznamenal až v pátém kole. Pak bohužel následovala řada neúspěšných partii a Vojta se tak výrazněji ve výsledkové listině neblýskl. Přesto je ale výkonnostní růst našeho hráče obdivuhodný. Výkon v turnaji 1404 dává zapomenout na platné národní elo 1230 a zápis na FIDE ohodnotil Vojtu na rovných 1470 elo bodů, které by mu měly být následně připsány i na elo národní.

Konečné výsledky - Stránky turnaje

- Karel Jukl -

—————

Zpět


Diskusní téma: Open Říčany

Datum: 19.07.2018

Vložil: chocK

Titulek: Подскажите где вы купить качественные оригинальные часы?

Здравствуйте все, скажите пожалуйста где (бог) велел сметь с прилавка лучшие оригинальные времена

—————

Datum: 18.07.2018

Vložil: slowl

Titulek: delete

Please remove, I accidentally

—————

Datum: 18.07.2018

Vložil: Vitek

Titulek: Мотивация, чтобы бросить работу

В то время, пока вы до поздней ночи работаете, некоторые, благодаря специальным способам, ежедневно упрощают

свою жизнь. Примите к сведенью всего один нюанс. Возможно, вам все вокруг твердили про то, что заработать можно

только трудом и потом. А если это не так? Что если вы немного поразмыслите и поймете, что на самом деле есть более

простые способы? Подумайте над этим. Вот вам мотивация, чтобы бросить работу - ragroup.ga

—————

Datum: 15.07.2018

Vložil: citalopram 40 mg

Titulek: citalopram 20 mg 999

citalopram 40mg

—————

Datum: 13.07.2018

Vložil: dissertation sur le bonheur

Titulek: Accentuate of your parcel

Your axiom is the deprecating station crisel.32essay.com/writing-desk/my-big-fat-greek-wedding-2-preview.html of your essay. It is essentially identical regulation that says what the go is about. After benchmark, your argument pre-eminence be Dogs are descended from wolves. You can bigos.32essay.com/presentation/essay-on-allama-iqbal-in-english-pdf.html then use this as the elementary propose to inscribe your unconditional bestow it, and all of the individual points fully need to standard unskilled to this lone predominating thesis.

—————

Datum: 13.07.2018

Vložil: gender reassignment treatment

Titulek: Corroborate of your undertake

Your theory is the biggest station roufi.32essay.com/writing-desk/dissertation-developpement.html of your essay. It is essentially one verdict that says what the undergo is about. Looking because benchmark, your pleading puissance be Dogs are descended from wolves. You can frenac.32essay.com/for-students/assistant-property-underwriter.html then profit through this as the principal predicate to inscribe your entire monograph, and all of the different points fully call for to swindle vanquish to this bromide mains thesis.

—————

Datum: 12.07.2018

Vložil: aceite de lavanda

Titulek: aceite de lavanda

El aceite de lavanda tiene un olor fresco de flores y madera y un color amarillo claro. Este líquido aromático, que tiene un conjunto completo de propiedades útiles, se usa activamente no solo en la industria del perfume y la cosmetología, sino también en medicina.

—————

Datum: 12.07.2018

Vložil: aceite de menta

Titulek: aceite de menta

El aceite de menta se hace de hojas secas, flores y tallos de la planta. Se obtiene mediante la destilación de vapor cuando el vapor de agua se destila de las partes superiores florecientes y las hojas de la planta. En la salida, permanece entre la mitad y el tres por ciento. El aceite puede ser incoloro, verde claro o amarillo claro. El olor de su dulce, herbáceas y frescas, menta con tonos de miel y sabor mentol.

—————

Datum: 12.07.2018

Vložil: Jamesjoymn

Titulek: стратегии продвижение сайта раскрутка

Заказать создание бизнеса создание и seo продвижение сайтов По всем возникшим вопросам Вы можете обратиться в скайп логин SEO PRO1 мы с удовольствием ответим на все интересующие вас вопросы...Анализ вашего интернет-проекта бесплатно

—————

Datum: 07.07.2018

Vložil: Williamphert

Titulek: Продвижение


—————